Hemendex: Dara Rolins predstavuje pesničku Všetko alebo nič a hovorí o novom albume
08:33
Podcast: Hemendex

Hemendex: Dara Rolins predstavuje pesničku Všetko alebo nič a hovorí o novom albume

11.10.2016
Najprv bola kniha Všetko alebo nič od Evity Urbaníkovej. Potom začal vznikať film, ku ktorému napísala titulnú pesničku Dara Rolins. Pesnička sa volá rovnako ako kniha a film – Všetko alebo nič. Speváčka ju predstavila v exkluzívnej premiére v Hemendexe s Ďurom a Djurom. Vypočujte si rozhovor. https://www.expres.sk/77888/dara-rolins-predstavila-pesnicku-vsetko-alebo-nic/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.