Rozhovor s astrobiologičkou Michaelou Musilovou o predčasnom ukončení simulovanej misie na MARS
03:50
Podcast: Hemendex

Rozhovor s astrobiologičkou Michaelou Musilovou o predčasnom ukončení simulovanej misie na MARS

09.03.2018
Pred mesiacom sme pozorne sledovali odchod našej astrobiologičky Michaely Musilovej na 8-mesačnú misiu MARS. Žiaľ, priamo od Mišky sme sa dozvedeli, že misia bola pred týždňom predčasne ukončená. Po zranení jedného člena posádky sa ďalší člen rozhodol na vlastnú žiadosť odísť z misie. NASA preto ukončila simulovanú misiu. Kedy bude ďalšia a čo teraz robí Miška, si vypočujte v rozhovore s ranným tímom.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.