Podcast:Hemendex

Česko-slovenské duely v Hemendexe

01.06.2021
Naši hrajú naplno, a my zase fandíme naplno. Preto sme sa na dnešné hokejové derby s Českom pripravili už ráno v špeciálnom, česko-slovenskom Hemendexe. Celé ráno sme si hrali české, slovenské, a aj československé hity. Okrem toho sme privítali aj niekoľko českých hostí, s ktorými sme sa zahriali v česko-slovenských dueloch. V prvom dueli sa stretli hokejisti, olympijský víťaz Roman Hamrlík a vicemajster sveta Branko Radivojevič. Nasledoval duel medzi spevákmi, Richardom Krajčom zo skupiny Kryštof a Kulym z Desmodu. A na záver to bola moderátorská dvojica českého i slovenského kalibru, Leoš Mareš verzus náš Djuro Hrnčírik.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK