Podcast:Hemendex

Trendom generácie mileniálov sú nealko kokteily

26.03.2019
Všetky ženské problémy vie vyriešiť len pár ľudí - mama, najlepšia kamoška alebo barman. Oli Džupinková a Alžbeta Hudáková z Hemendexu si do štúdia pozvali štyroch najlepších barmanov, akých poznajú: Anton Tony Velich, Martin Nemček, Stanislav Harciník a Miroslav Telehanič.... Celý článok: https://www.expres.sk/177176/trendom-generacie-milenialov-su-nealko-koktejly/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK