Hemendex: Rozhovor s Michaelom Winslowom, majstrom zvukov z komédie Policajná akadémia
04:07
Podcast: Hemendex

Hemendex: Rozhovor s Michaelom Winslowom, majstrom zvukov z komédie Policajná akadémia

14.09.2017
Policajná akadémia je legendárna komédia. Rovnako legendárny je aj policajt z nej, ktorý dokázal ústami urobiť akýkoľvek zvuk. Hral ho Michael Winslow, ktorý prišiel na Slovensko a 14.9. má v bratislavskom MMC svoje predstavenie.   Michael Winslow si dal malý warm-up v Hemendexe s Ďurom a Djurom. Tí mu dali ťažké úlohy: Aké zvuky robia žirafa, slon a králik. Napodobniť slovenskú fujaru. Tieto úlohy si pozrite vo videách na stránke: https://www.expres.sk/115826/majster-zvukov-michael-winslow-napodobnoval-v-hemendexe-fujaru/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.