Hemendex: Rozhovor s Richardom Lintnerom a s Fatimou Al Alí
04:27
Podcast: Hemendex

Hemendex: Rozhovor s Richardom Lintnerom a s Fatimou Al Alí

07.07.2017
Na Slovensku aktuálne prebieha letný kemp pre deti, z ktorých raz vyrastú hokejové hviezdy. Kemp má pod palcom Richard Lintner, šéf našej Tipsport ligy. Ten na Slovensko pozval Fatimu Al Alí, ktorá je zo Spojených arabských emirátov a svojím hokejovým talentom oslovila aj klub NHL Washington Capitals. Je ambasádorkou ich projektu, ktorý sa volá Hokej pre všetkých. Ďuro a Djuro sa rozprávali v Hemendexe nielen s Richardom Lintnerom, ale aj so samotnou Fatimou. Vypočujte si rozhovor a pozrite si videá, čím Fatima zaujala hokejový svet. Celý článok: https://www.expres.sk/107267/fatima-caruje-s-hokejkou-a-s-pukom/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.