Učiteľka slovenčiny v Mníchove pripravila pre deti z celého sveta úlohy podľa pesničky Mira Jaroša
04:18
Podcast: Hemendex

Učiteľka slovenčiny v Mníchove pripravila pre deti z celého sveta úlohy podľa pesničky Mira Jaroša

29.05.2020
Miro Jaroš urobil krásnu pesničku o spoločnom zvládnutí koronakrízy Zvládneme to. To inšpirovalo učiteľku slovenčiny v Mníchove Jarmilu Buchovú, ktorá pôsobí aj v slovenskej víkendovej škole. Podľa textu pesničky pripravila 36 úloh zo slovenského jazyka pre slovenské deti v zahraničí. Jarmila pracovné listy už posielala aj do USA, Austrálie či do Kuvajtu. Všade tam, kde žijú Slováci a Slovenky v zahraničí so svojimi deťmi. Medzinárodný inštitút a Asociácia slovenských vzdelávacích centier vyhlásili súťaž: do konca júla treba poslať minimálne 5 vypracovaných úloh. Všetky informácie nájdete na stránke Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí alebo stačí napísať na slovencina.iseia@gmail.com.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.