Ako je to s meteoritmi na Slovensku? (Podcast Ďura z Hemendexu)
10:58
Podcast: Hemendex

Ako je to s meteoritmi na Slovensku? (Podcast Ďura z Hemendexu)

31.08.2018
Ak chcete nájsť meteorit, môžete napísať všetkým obciam na Slovensku, ktorých je 2906, spýtať sa ich či nemajú nejaké informácie o meteoritoch, alebo ho môžete niekede nájsť. Ale ani s tým hľadaním to nie je veľmi jednoduché. Vyzerá to tak, že tajomstvá, ktoré si nesú z vesmíru, si chcú meteority uchovať aj po dopade na Zem. Naštastie sú na Slovensku ľudia, ako doktor Milan Gargulák, geológ a odborník na meteority a vďaka jeho rozprávaniu sme aj my, pre ktorých sú vesmírne počty nepochopiteľné, o trochu múdrejší. https://www.expres.sk/kategoria/podcast-dura-z-hemendexu/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.