Podcast:Hemendex

Hemendex: Slovenka sa stala šéfkou stanice simulovaných vesmírnych misií

20.11.2018
Astrobiologička Michaela Musilová reprezentuje Slovensko na poli vesmírneho výskumu už roky. Vo februári sa stala šéfkou simulovanej misie na Mars, ktorá odštartovala na Havaji. Misia však zlyhala a Michaela dlho nemohla vysvetliť, čo sa tam vlastne stalo. Michaela teraz prišla do Hemendexu, kde povedala, čo sa dialo na poslednej misii a aj ako pokračuje jej kariéra v oblasti simulovaných vesmírnych misií. Dotiahla to až na šéfku stanice, ktoré takéto misie organizuje! Vypočuje si rozhovor s Michaelou Musilovou z Hemendexu. Celý článok: https://www.expres.sk/163701/slovenka-sa-stala-sefkou-stanice-simulovanych-vesmirnych-misii/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK