Podcast:Hemendex

Ambasádorka ME vo volejbale žien Aďa Marčeková: "Dievčatá majú veľkú šancu postúpiť zo skupiny."

20.08.2019
Na Slovensku sa už tento začínajú ME vo volejbale žien - EuroVolley 2019. Pre slovenský volejbal je to historická udalosť, keďže Slovensko spoluorganizuje európsky šampionát, a to ešte v rámci osláv 100. výročia organizovaného volejbalu na Slovensku. Dievčatá môžete podporiť... Celý článok: https://www.expres.sk/193273/ambasadorka-me-vo-volejbale-zien-na-slovensku-ada-marcekova-dievcata-maju-velku-sancu-postupit-zo-skupiny/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK