Paulína Fialková v Hemendexe: „Mať vlastný vtip je super!“
05:40
Podcast: Hemendex

Paulína Fialková v Hemendexe: „Mať vlastný vtip je super!“

06.03.2018
Slovenská biatlonistka Paulína Fialková zažila na zimnej olympiáde úspech, no prišiel aj neúspech. Určite si pamätáte, ako pokazila streľbu v zmiešanej štafete. Vznikli potom rôzne vtipy, o ktorých sa s Paulínou rozprávali Ďuro a Djuro v Hemendexe. Okrem toho prebrali aj to, ako sa v biatlone dýcha, či je závislá od sociálnych sietí, aké knihy prečítala počas olympiády a o čom bude jej diplomovka. Vypočujte si rozhovor s Paulínou Fialkovou z Hemendexu.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.