Ako sa testuje koronavírus?
03:56
Podcast: Hemendex

Ako sa testuje koronavírus?

27.04.2020
Ak chce žena zistiť či je tehotná zoberie si test, zavrie sa na WC a za pár sekúnd vie, na čom je. Ale ako je to s koronavírusom, ktorý nám v týchto dňoch tak "lezie na nervy"? Jarmila Melegová, obchodná riaditeľka spoločnosti Klinická Biochémia sro Žilina, vie presný postup čo sa so vzorkou deje. Vypočuj si rozhovor.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.