Rozprávka o 50-dňovom moratóriu
01:58
Podcast: Hemendex

Rozprávka o 50-dňovom moratóriu

28.11.2019
50 dní pred voľbami sa nemôžu zverejňovať prieskumy volebných preferencií. Parlament tento týždeň prelomil prezidentkino veto a zákon o 50-dňovom moratóriu schválil. Hemendex si preto pripravil ROZPRÁVKU O 50-DŇOVOM MORATÓRIU. :)

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.