Road movie o manželoch, ktorých kancelárska rutina dohnala k úteku za dobrodružstvom
03:40
Podcast: Hemendex

Road movie o manželoch, ktorých kancelárska rutina dohnala k úteku za dobrodružstvom

11.11.2020
Manželia Hacka a Remčo (Zuzana a Martin) Remišoví chceli zažiť niečo výnimočné. Pol roka po svadbe dali výpoveď v práci, za 4 mesiace prerobili auto na obytný špeciál a vyrazili. Prešli 35 000 km za 6 mesiacov. Natočili o tom film Mongolsko a Sibír od Bronco namiesto hotela. Krásne miesta, skvelí ľudia, nová kultúra, ale aj mrazy až – 30°C, pol metra snehu na jednej z najnebezpečnejších ciest sveta, desiatky porúch, či dokonca strach o vlastný život. Všetky zážitky sú autentické, zábery sú točené bez špeciálnych kameramanov či sprievodného vozidla. Celý článok: https://www.expres.sk/233558/road-movie-o-manzeloch-ktorych-kancelarska-rutina-dohnala-k-uteku-za-dobrodruzstvom/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.