Podcast:Hemendex

Karin Palgutová pred začiatkom ME vo volejbale žien na Slovensku v Hemendexe

23.08.2019
Už dnes sa na Slovensku začínajú ME vo volejbale žien - EuroVolley 2019. Pre slovenský volejbal je to historická udalosť, keďže Slovensko spoluorganizuje európsky šampionát... Celý článok: https://www.expres.sk/193603/karin-palgutova-velmi-sa-tesime-a-som-si-ista-ze-volejbal-bude-kvalitny/ Zdroj foto: facebook

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK