Generation.CX S01E04 Regiojet & Aleš Ondrůj
01:18:51

Generation.CX S01E04 Regiojet & Aleš Ondrůj

20.01.2021

Regiojet je v doprave moj lovebrand. A nielen môj, ale aj Čechov a Slovákov, pretože je lídrom v zákazníckej spokojnosti v oblasti dopravy v CZ/SK. Ako zákaznícku skúsenosť riadia? Prečo je CEO Radim Jančura v celej oblasti kľúčový? Aké zákazníckej novinky priniesli a naopak, čo zrušili, pretože sa to u zákazníkov neujalo? Na toto a ešte oveľa viac dostanete odpovede od Aleša Ondrůja, manažéra komunikácie a tiskového mluvčí. 

Podcast Generation.CX podcast (CZSK) je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.