Crohnova choroba a ulcerózna kolitída: Hanbím sa za svoju chorobu, čo ma čaká ďalej ...?

23.11.2020
Každý komu diagnostikovali chronické zápalové ochorenie si kladie otázky: Ako s tým mám žiť? Čo môžem a nesmiem? Ako mám žiť s touto hanbou? Môžem žiť s mojím ochorením spokojný život? Viac sa dozviete v podcaste, ktorý pre Vás pripravila klinická psychologička PhDr. Lucia Vasiľková.

Kompletný textový prepis podcastu nájdete pod záložkou transkript v nasledujúcom linku: https://bit.ly/2J02KxJ

Podcast Gastroenterológia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK