Crohnova choroba

21.07.2020
Podcast pre Vás pripravila MUDr. Anna Krajčovičová, vedúci lekár IBD centra v Gastroenterologickom centre Ružinov a tento podcast je venovaný Vám, pacientom s chronickými zápalovým ochorením čreva, typu Crohnova choroba. Rovnako je podcast venovaný Vašim príbuzným, známym, ale aj všetkým ktorí by sa radi s týmto ochorením zoznámili. Číta Marián Mitaš.

Kompletný prepis podcastu nájdete pod záložkou transkript v nasledujícom linku: https://www.webakademia.sk/laicka-verejnost/podcast/15/epizoda/937

Materiál vytvorený: jún2020, číslo materiálu: _6_2020_BIO, exspirácia materiálu: jún2021

Podcast Gastroenterológia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK