S | Harry & Meghan, teplákový zákon schválnosti a detské otázky | best of Sajfa šou
08:52

S | Harry & Meghan, teplákový zákon schválnosti a detské otázky | best of Sajfa šou

16.03.2021

Sajfa sa rozhodol, že pre vás každý týždeň vyberie to najlepšie zo svojej popoludňajšej Sajfa šou.

V historicky prvom výbere hodnotí bomby na kráľovskú rodinu Veronika Cifrová Ostrihoňová, vy ste Sajfovi poslali svoje zákony schválnosti (teplákový zákon od Lili je TOP) a to najlepšie zo svetových aj domácich správ na záver tohto výberu

****

Ak sa vám takýto výber ľúbi, napíšte na lubisamito@funradio.sk

Neľúbisamito@funradio.sk NEEXISTUJE.

****

Sajfa šou od pondelka do štvrtka 14.00 až 18.00 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.