Formula E predstavila Gen2 Evo, po Santiagu prichádza Mexiko (S02E03)
10:24
Podcast: Formula-E.sk

Formula E predstavila Gen2 Evo, po Santiagu prichádza Mexiko (S02E03)

04.02.2020
Vypočujte si to najzaujímavejšie zo sveta Formuly E a Extreme E za posledné dni. V tejto časti sa dozviete: - ako vyzerá nový monopost Gen2 Evo - aké zmeny trate čakajú na jazdcov v Mexiku - že koronavírus zapríčinil zrušenie marcových pretekov v Číne - že Santiago by mohlo byť nahradené iným juhoamerickým mestom - aké problémy majú Indonézia a Švajčiarsko - že porovnávania FE s F1 sa nekončia - ako pokračujú prípravy nového šampionátu Extreme E

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.