Blíži sa vyvrcholenie sezóny. Tímy predstavili nové tváre, Formula E detaily o Gen3 (S02E17)
09:11
Podcast: Formula-E.sk

Blíži sa vyvrcholenie sezóny. Tímy predstavili nové tváre, Formula E detaily o Gen3 (S02E17)

22.07.2020

Najnovší podcast je venovaný berlínskemu finále, ktoré v prvej polovici augusta rozhodne o držiteľoch majstrovských trofejí.

Formula E len nedávno zverejnila podobu troch konfigurácií okruhu Tempelhof. Okrem toho sa venujeme novým tváram v tímoch Virgin a Dragon. V štruktúrach šampionátu sme zaevidovali viacero nových mien, ktoré by mali zlepšiť jeho fungovanie v premiérovej sezóne so štatútom majstrovstiev sveta.

Alejandro Agag len nedávno potvrdil, že na budúci rok sa Formula E konečne predstaví na plnom monackom okruhu. Poznáme ďalšie detaily súvisiace s vozidlami tretej generácie. Počas uplynulých dní sme sa dozvedeli aj zaujímavé skutočnosti z prostredia pripravovaného šampionátu Extreme E. Viac sa dozviete v našom podcaste.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.