Bird a Jaguar sa postarali o prestupovú bombu, záujem o preteky FE neutícha (S02E16)
06:07
Podcast: Formula-E.sk

Bird a Jaguar sa postarali o prestupovú bombu, záujem o preteky FE neutícha (S02E16)

14.07.2020

Najnovší podcast je venovaný čerstvým správam zo zákulisia Formuly E. Reštart sezóny sa nezadržateľne blíži.

Jednotlivé tímy sa pripravujú na augustové vyvrcholenie sezóny, ktoré prebehne v podobe berlínskeho poltuctu pretekov. Podrobnosti o príprave jednotlivých tímov nájdete v našich článkoch.

Omnoho zaujímavejšie vyznieva prestupová bomba, o ktorú sa postaral Sam Bird, ktorý po sezóne opustí Virgin a zamieri do Jaguaru. Kto ho nahradí vo Virgine a čo bude s Jamesom Caladom?

V posledných dňoch sa premieľala aj podoba okruhu počas budúcoročnej Monako E-Prix. Formula E túži po pretekoch na plnom okruhu, ktorý poznáme z F1. Zdá sa, že tentoraz by to mohlo konečne vyjsť.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.