Formula E premýšľa o netradičných pretekoch, Bottas si vyskúšal vozidlo Extreme E! (S03E01)
06:33
Podcast: Formula-E.sk

Formula E premýšľa o netradičných pretekoch, Bottas si vyskúšal vozidlo Extreme E! (S03E01)

06.10.2020
Najnovší podcast je venovaný najčerstvejším aktualitám z prostredia Formuly E a Extreme E. Posledné dni priniesli množstvo zaujímavých informácií v súvislosti s predsezónnymi testami, ktoré by sme mali sledovať na prelome novembra a decembra. Vedenie šampionátu rieši, ako bude postupovať v prípade opätovného lockdownu v niektorých krajinách. Honda sa rozhodla pre odchod z F1 a to rozprúdilo špekulácie o tom, kam sa japonský konštruktér vyberie po odchode z kráľovskej série. Bude to Formula E alebo iný šampionát? Projekt Extreme E zažil počas uplynulého týždňa intenzívne testy na juhu Francúzska. Medzi množstvom pilotov bola napríklad aj hviezda Mercedesu v F1 Valtteri Bottas. To však nebolo zďaleka všetko. Viac sa dozviete v našom podcaste.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.