Tímy sa pripravujú na predsezónne testy vo Valencii, prestupové šumy neutíchajú (S03E06)
11:43
Podcast: Formula-E.sk

Tímy sa pripravujú na predsezónne testy vo Valencii, prestupové šumy neutíchajú (S03E06)

12.11.2020

Najnovší podcast je venovaný predovšetkým tímom, ktoré sa pripravujú na oficiálne predsezónne testy vo Valencii.

Šampióni z DS Techeetah prezradili množstvo zaujímavých vecí. Jean-Éric Vergne ešte stále nespracoval prehru v boji o titul. Naopak, jeho kolega a úradujúci šampión António Félix da Costa má úplne iné starosti. Za sebou má testy v monoposte IndyCar. S novinkami sa podelili aj tímy Mercedes, Venturi, BMW či Dragon.

Súčasťou štartového poľa novej sezóny už nebude Jérôme d´Ambrosio, ktorý ohlásil koniec kariéry. Jeho ďalšie kroky smerujú z Mahindry do Venturi, kde sa stal zástupcom šéfky tímu Susie Wolffovej.

Aj naďalej pokračujú dohady o tom, či v budúcej sezóne Formuly E uvidíme na štarte niektorého z terajších čí bývalých pilotov F1. Kalendár pretekov by mohol byť čoskoro obohatený prvými pretekmi na pôde Austrálie.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.