Predsezónne testy štartujú na budúci týždeň, nová sezóna klope na dvere (S03E07)
12:11
Podcast: Formula-E.sk

Predsezónne testy štartujú na budúci týždeň, nová sezóna klope na dvere (S03E07)

20.11.2020

Najnovší podcast je venovaný novinkám pred štartom oficiálnych predsezónnych testov, ktoré sa od budúceho týždňa uskutočnia vo Valencii.

Okruh Ricarda Torma prinesie tri testovacie dni, počas ktorých budú tímy testovať a porovnávať svoje nové, či upravené technické balíky. Piloti sa budú preháňať na upravenej trati, bez jednej z kľúčových pasáží.

Viacerí pilotov prezradili, aké ciele majú pred siedmym ročníkom. Stále čakáme na zaplnenie zvyšných voľných miest na štartovom rošte. Aj keď je to v niektorých prípadoch len otázka oficiálneho predstavenia jazdcov, možno nás niektorý z tímov prekvapí.

Kalendáre budúcich sezón by sa mohli dočkať pretekov v dvoch krajinách, ktoré sa v súvislosti s Formulou E spomínajú vlastne od jej začiatku. A potešíme fanúšikov štatistík, pretože sme sa bližšie pozreli na vekový priemer jazdcov v jednotlivých sezónach. Niektoré čísla sú naozaj zaujímavé.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.