Sezóna je za nami, poznáme nového šampióna i prvé zmeny (S02E19)
16:30
Podcast: Formula-E.sk

Sezóna je za nami, poznáme nového šampióna i prvé zmeny (S02E19)

22.08.2020

Najnovší podcast je venovaný berlínskemu šesťdielnemu finále, ktoré prinieslo zrod nového šampióna. Po deviatich intenzívnych dňoch sa ním stal António Félix da Costa z DS Techeetah.

Vyvrcholenie sezóny prinieslo niekoľko zaujímavých „sprievodných“ momentov, nielen čo sa týka boja o majstrovskú korunu. Krátko po skončení ročníka sme sa dozvedeli o prvých zmenách v zložení pilotov a tímov. Niektoré z nich boli očakávané a už sme o nich informovali, iné boli spontánnym záverom nedávnych rokovaní.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.