Berlín rozhodne o tituloch, do Extreme E mieri ďalšie atraktívne meno! (S02E18)
08:27
Podcast: Formula-E.sk

Berlín rozhodne o tituloch, do Extreme E mieri ďalšie atraktívne meno! (S02E18)

01.08.2020

Najnovší podcast je venovaný situácii vo Formule E pred grandióznym finále, ktoré odštartuje už v stredu 5. augusta.

Formula E len pred niekoľkými hodinami oficiálne potvrdila podobu harmonogramu. Fanúšikovia a priaznivci šampionátu sa môžu tešiť na šesť večerných pretekov na okruhu Tempelhof.

Mahindra, Nissan i Mercedes predstavili nové lakovania pre záver ročníka. Každý z tímov mal iný dôvod pre úpravu svojich farieb. O všetkých hovoríme v podcaste.

Pokračujú prestupové rošády. Situácia nie je jasná v BMW, kde sa hovorí o odchode jedného z pilotov. Jaguar musí riešiť omnoho pálčivejší problém, pretože James Calado zrejme vynechá poslednú dvojitú E-Prix v Nemecku.

Šampionát Extreme E je vraj blízko k vstupu automobilky Fisker do premiérovej sezóny, ktorá odštartuje na budúci kalendárny rok. Zaujímavé správy k nám dorazili aj z ďalšieho zaoceánskeho tímu Andretti.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.