#29: Veronika Cifrová Ostrihoňová: O výzvach, joge a ženách
42:22

#29: Veronika Cifrová Ostrihoňová: O výzvach, joge a ženách

18.04.2021

Veronika sa priznala, že v živote je na seba dosť prísna  a v športe si rada dáva výzvy. Miluje knihy, jogu a ľudské príbehy. V rozhovore sme sa porozprávali aj o tom, ako sa k nej dostala, prečo sa snaží zaradiť do svojho dňa meditáciu, ako ju dcéra priviedla k tomu, že má viac rada svoje telo a cvičí najmä preto, aby bolo zdravé a funkčné. To vizuálne je až príjemný bonus. Prebrali sme aj výchovu, ako sa dá zvládnuť jej pracovné nasadenie s materstvom, feminizmus a že čierny humor je u nich doma prirodzenou súčasťou, vďaka ktorej aj ťažšie situácie zvládajú v pohode a s nadhľadom.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.