#53 Saša Ragas: Ako a prečo sa pripraviť na prvé mesiace s bábätkom.
35:47

#53 Saša Ragas: Ako a prečo sa pripraviť na prvé mesiace s bábätkom.

18.10.2021

Toto je "must" pre všetky tehotné a čerstvé mamičky. Saška Ragas, ktorú môžete poznať z www.babybalance.sk, je žena s rokmi skúseností a vedomostí z oblasti podpory správneho vývinu bábätiek, ktorá sa jednoducho skvele počúva! Tentokrát sme sa pobavili o tom, čo robiť s bábätkom prvé mesiace po pôrode a prečo je dôležité vedieť, ako sa oň starať. Inšpirujúci rozhovor, ktorý vás naladí na vaše bábätko. Dajte o ňom vedieť aj svojím tehotným kamarátkam! 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.