#47: Lucia Lužinská: O liečivej sile dychu a hlasu so speváčkou a jogínkou Luciou
41:14

#47: Lucia Lužinská: O liečivej sile dychu a hlasu so speváčkou a jogínkou Luciou

06.09.2021

Život začíname prvým nádychom a končíme výdychom a to ako dýchame „medzitým“ má zásadný vplyv na naše fyzické aj mentálne zdravie. Veľa lekárov celostnej medicíny tvrdí, že keby mali dať ľuďom jednu radu pre zdravý život znela by: „Naučte sa správne dýchať.“  Lucia Lužinská ako herečka, speváčka a jogínka pracuje s dychom celý svoj život. V rozhovore porozpráva o svojej ceste k sebe cez hlas, správnych technikách dychu, pranajáme, o liečivom potenciále hlasu, ktorý sa skrýva v každom z nás.  Dozviete sa aj ako sa dostala k spievaniu mantier, joge a prezradí ako kreatívne "jazzovo" uspávala svoje deti.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.