#50: Zuzana Ondrisova: Tvárová jóga ako cesta k vonkajšej aj vnútornej kráse
28:46

#50: Zuzana Ondrisova: Tvárová jóga ako cesta k vonkajšej aj vnútornej kráse

26.09.2021

Tvárová jóga napomáha nielen vyzerať skvele, ale aj cítiť sa skvele. To, ako sa vnútorné cítime síce ovplyvňuje to, ako vyzeráme a ako sa "tvárime" , ale funguje to aj naopak. S lektorkou tvárovej jógy, Zuzanou Ondrisovou, sme sa sa porozprávali o tom, čo je tvárová jóga, pre koho je vhodná a aj aká bola Zuzkina cesta j nej. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.