#12: RNDr. Barbara Sviežená, PhD.: Tipy od nutričnej koučky ako sa stravovať počas Vianoc
36:33

#12: RNDr. Barbara Sviežená, PhD.: Tipy od nutričnej koučky ako sa stravovať počas Vianoc

20.12.2020

Motivátorka, lektorka a nutričná koučka RNDr. Barbara Sviežená, PhD. nám v tomto "výživnom" podcaste pripomenie zásady výživnej stravy, ktorá podporuje naše zdravie a vitalitu. Na Barbaru sa môžete tešiť aj v Novoročnej výzve s Fitshaker, ktorej cieľom je vrátiť nás po Vianociach k zdravej strave a komplexnému pohybu. Túto inšpirujúcu ženu nájdete na stránke www.barbarasviezena.sk alebo tiež vyzivapreteba.sk. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.