#57 Miriam Latečková: Vydymovanie ako liečivý proces a rituál
41:21

#57 Miriam Latečková: Vydymovanie ako liečivý proces a rituál

14.11.2021

Vydymovanie alebo používanie byliniek na rituálnu prax je jedným z najstarších spôsobov využitia byliniek, živíc a vácnych drevín. Naša história a tradície sú bohaté na využívanie magickej sily bylín a obsahujú ich všetky staré slovanské herbáre. Rovnako má veľkú tradíciu v Indii, Južnej Amerike a v malých obmenách po celom svete. V  súčasnosti sa tiež čoraz častejšie používa na čistenie priestorov a pri meditácii. Terapeutka čínskej medicíny a autorka knihy Bylinky z babičkinej záhrady, Miriam Latečková, vám prezradí čo všetko môžeme vydymovať, ako nám táto technika pomáha na dennej báze, ale aj pri joge alebo inej duchovnej praxi.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.