#41„Akokoľvek miluješ svoje deti, na prvom mieste si Ty! “ s Luciou Moncman
32:12

#41„Akokoľvek miluješ svoje deti, na prvom mieste si Ty! “ s Luciou Moncman

18.07.2021

Lucka je chodiaca energia a optimizmus, ale aj dvojnásobná mama, ktorá vyštudovala odbor kondičné trénerstvo a založila Fit Mama projekt. Ukazuje mamičkám, že materská nemusí byť stereotypná, ale môžu si ju aj s deťmi aktívne užiť.  Vytvára komunitu žien a detí, v ktorej sa nerozoberajú len plienky, zuby a príkrmy. Asi viete, čo máme na mysliJ Ukazuje, že aj po pôrode sa dá opäť dostať do formy a cítiť sa žensky a sebavedomo, pričom vychádza z vlastnej skúsenosti, kedy pri druhom tehotenstve pribrala 35 kíl. Tvrdí, že len ak má žena naplnené všetky svoje emocionálne, psychické aj fyzické potreby, je pripravená vytvárať pekné rodinné zázemie a viesť k spokojnému životu aj deti.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.