#27: Valentína Sedileková: O zdravom vzťahu k jedlu a svojom boji s anorexiou
44:07

#27: Valentína Sedileková: O zdravom vzťahu k jedlu a svojom boji s anorexiou

04.04.2021

Je tenká hranica medzi tým byť fit, cvičiť, zdravo žiť a posadnutosťou vlastným výzorom a nazeraním na seba cez optiku trendov štíhlych a občas aj nereálnych vyšportovaných tiel. Poruchy príjmu potravy sú skrytou hrozbou, ktorú si nepripúšťame a všetko sa môže spustiť už v detstve. Ako môžu rodičia vychovávať deti, aby mali zdravý vzťah s jedlu, ako pomôcť človeku, o ktorom tušíme, že má tento problém a ako sa nebáť požiadať aj o odbornú pomoc, ktorá tu vždy je? Aj o tom sa Adri rozprávala s Valentínou Sedilekovou, ktorá sama zažila, aký je život s poruchami príjmu potravy a teraz pomáha ďalším ľuďom s podobným problémom vďaka projektu Chuť žiť. Odborný pohľad na celú vec v tomto otvorenom a úprimnom rozhovore priniesla psychiatrička a terapeutka Magdaléna Frecer.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.