#31: CZ Markéta Gajdošová O intuitívnom stravovaní a pod.
24:45

#31: CZ Markéta Gajdošová O intuitívnom stravovaní a pod.

02.05.2021

Je zvláštne, že treba hovoriť o niečom pre nás tak prirodzenom ako je intuícia. V kontexte života, kedy vládla hlava, racio, výživové tabuľky, váha, kalórie je však návrat k počúvaniu svojho tela a jeho potrieb nevyhnutný. Naše prababičky by sa možno len pousmiali, ale zároveň by nám silno držali prsty, aby sme toľko „neriešili.“ Výživová špecialistka a koučka Markéta Gajdošová vám v rozhovore prezradí, prečo je intuitívne stravovanie práve to, k čomu by sme mali smerovať pri voľbe toho, čo si dávame na tanier. Upozorňuje však aj na to, že aj tu sú určité hranice, ktoré je dobré mať nastavené. Samozrejmosťou je konzumácia skutočných potravín, uvedomelá voľba, hormonálne, metabolické, fyzické a najmä psychické zdravie.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.