#14: Jaro Pávek: Ako si vybrať vhodný štýl jogy a inštruktora?
31:24

#14: Jaro Pávek: Ako si vybrať vhodný štýl jogy a inštruktora?

03.01.2021

So známym a obľúbeným učiteľom jógy Jarom Pávekom sa rozprávame o tom, čo je esenciou jógy, ako si vybrať vhodný štýl a inštruktora, prečo mužov vidíme na hodinách jógy (zatiaľ) pomenej, ale tiež o ďalšej Jarovej vášni, ktorou je jedlo. Jaro je zakladateľ konceptu PRAKRITI, ktorý spája jógu, bistro, kaviareň a viac, v Petržalke. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.