#49: Maroš Molnár: ”Žena by sa mala o seba starať a páčiť sa sama sebe!”
28:09

#49: Maroš Molnár: ”Žena by sa mala o seba starať a páčiť sa sama sebe!”

19.09.2021

Maroš  Molnár trénoval najlepších slovenských športovcov, je autorom knihy Gauč alebo šťastie, ktorá je návodom na lepší a aktívnejší život, poznáte ho z TV show, v ktorej pomáha chudnúť extrémne obéznym ľuďom a inak je to sympaťák, s ktorým sa dá rozprávať aj celý deň. V rozhovore s Adri sa dozviete ako sa stravuje on aj jeho rodina, prečo je pre ženy dôležitý aj silový tréning, ako nestrácať motiváciu k cvičeniu, ale aj to prečo odporúča otužovanie a vedomú prácu s dychom cez dychové cvičenia.

 

POKOŠKA: Dlhé roky otužuje a odporúča to ako skvelý prostriedok k lepšej imunite.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.