#62 Lucia Pajszerova a Martin Vrabko : Ako žiť naplnené vzťahy z pohľadu Tantry
37:26

#62 Lucia Pajszerova a Martin Vrabko : Ako žiť naplnené vzťahy z pohľadu Tantry

19.12.2021

Lucia a Martin sa dlhé roky venujú Tantre, robia workshopy, semináre, dokonca aj online kurzy. Nájdete ich na stránke www.intimne-umenia.sk. Dozviete sa, že Tantra je hlavne o plnom prežívaní toho, čo sa deje práve teraz. Tiež sme sa pobavili o tom, čo je skutočná intimita, aj ako zažívať autentické a naplnené vzťahy (či už partnerské, s blízkymi ľuďmi, či so samým sebou) . Dáme si aj pár praktických cvičení. Príjemné počúvanie! 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.