#11: Babsy Jagušák: Rozhovor o udržateľnejšej móde a rady ako správne nakupovať oblečenie
29:24

#11: Babsy Jagušák: Rozhovor o udržateľnejšej móde a rady ako správne nakupovať oblečenie

13.12.2020

Barbara Jagušák (Heribanová) - moderátorka, mama, venujúca sa téme slow fashion a udržateľnosti, nám v tejto epizóde priblíži, prečo je potrebné zaujímať sa o to, kde a ako nakupujeme oblečenie. Aký má fast fashion ekologický dopad, čo je to swap a prečo si pozrieť dokument The True Cost. Tiež nám prezradí svoj tip na udržateľnejšie Vianoce, ale tiež svoju lásku k sladkému, ktorú na nej však vôbec nie je vidno. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.