#28: Janette Šimková: S obľúbenou koučkou o tom, ako byť so sebou konečne spokojná
37:47

#28: Janette Šimková: S obľúbenou koučkou o tom, ako byť so sebou konečne spokojná

11.04.2021

So Janette sme sa pobavili vcelku do hĺbky. O tom, ako sa o seba v živote skutočne vedieť postarať, ako byť spokojnejší človek, ako sa vedieť o samého seba oprieť... Zažijete veľmi príjemné, pokojné a inšpiratívne počúvanie, ktoré pomôže zamyslieť sa a prípadne nakopnúť k zmene.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.