#45: Veronika Hanáková: Káva a jej vplyv na tréning a zdravie
30:17

#45: Veronika Hanáková: Káva a jej vplyv na tréning a zdravie

23.08.2021

Milujete kávu? Nielen krásne vonia, ale jej účinky dokážeme využiť aj pri tréningu. Nie je však káva ako káva. O tom, na čo dbať pri jej výbere, pražení, dávkovaní či naozaj pomáha pri spaľovaní tukov, a či má pozitívne účinky pre naše zdravie sa Adri rozprávala s Veronikou Hanákovou, výživovou špecialistkou, ktorá vyštudovala biochémiu.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.