#59 Janka Travelhacker : Slnko na cestách, aj v sebe.
28:31

#59 Janka Travelhacker : Slnko na cestách, aj v sebe.

28.11.2021

S Jankou Travelhacker, ktorá je známa pre svoj blog o cestovaní, kde nájdete mnoho trefných rád a tipov, sme sa pobavili o cestovaní - aby sme vám kúsok slnka priniesli aj do týchto šedivejších dní. Janka dala aj tipy, kam cestovať túto zimu pre tých, ktorí cestovať chcú a môžu. Zároveň tiež tip na to, ako si priniesť kúsok slnka k sebe, tam, kde ste práve teraz. Krásne počúvanie prajeme. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.