#54 Barbara Sviežená: „Emočné jedenie je jedným z najčastejších dôvodov priberania!”
36:26

#54 Barbara Sviežená: „Emočné jedenie je jedným z najčastejších dôvodov priberania!”

24.10.2021

Barbara Sviežená: „Emočné jedenie je jedným z načastejších problémov, prečo priberáme!“

 

Barbara Sviežená sa pôvodne zaoberala výskumom v oblasti genetiky a molekulárnej biológie, ale osobné problémy so zdravím, váhou, vylučovaním potravín a experimentovaním ju doviedli na cestu hľadania tej správnej výživy pre seba a teraz aj ostatných. V rozhovore sa dozviete viac o emočnom jedení, ktoré je jedným z najčastejších dôvodov priberaniana váhe. Zmarí všetku našu snahu zdravo sa stravovať a dosahovať výsledky, po ktorých túžime. Pri prežívaní silných negatívnych emócií, ako je úzkosť, stres alebo žiaľ, majú niektorí ľudia tendenciu sa prejedať. Vypočujte si, čo je príčinou tohto správania, ako rozpoznať, že už ide o problém a ako sa z tohto kruhu dostať ?!

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.