#58 Miška Začková : Čaro esenciálnych olejov
38:03

#58 Miška Začková : Čaro esenciálnych olejov

21.11.2021

Miška Začková sa venuje aromaterapii 17rokov, má mnoho odborných vedomostí, skúsenosti z praxe, a dokáže o esenciálnych olejoch s vášňou rozprávať hodiny. Dozviete sa, ako vybrať kvalitný olej, akým spôsobom ho používať, prečo nám niektoré oleje voňajú a iné nie, alebo napríklad tiež - prečo nepoužívať na oleje aromalampu, ale difuzér. Viac sa dozviete v tejto epizóde, a tiež na www.terramia.sk

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.