#30: Zdenek Štepánek: Behávaš? Chceš behať? Nebaví ťa beh? V tomto podcaste pre beh ťa inšpiruje tréner bežcov
31:21

#30: Zdenek Štepánek: Behávaš? Chceš behať? Nebaví ťa beh? V tomto podcaste pre beh ťa inšpiruje tréner bežcov

25.04.2021

Zdenek Štepánek – tréner bežcov, nám komplexne porozprával o tom, prečo je beh poslednú dobu taký populárny. Ako správne behať, dýchať, podporiť svoj výkon, ale aj akým spôsobom nezabúdať beh kompenzovať. Zdeňka poznám osobne, je to nielen super tréner, ale aj skvelý človek, ktorý ťa povzbudí či už beháš alebo nebeháš, a táto epizóda je veľmi príjemnou polhodinou strávenou s ním. Tak príjemné počúvanie!

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.