#43: Eva Tóth: Technika na uvoľnenie napätia, stresu aj tráum, ktorú možno nepoznáš
31:23

#43: Eva Tóth: Technika na uvoľnenie napätia, stresu aj tráum, ktorú možno nepoznáš

01.08.2021

Eva Tóth je certifikovaná lektorka metódy TRE, ktorá je založená na aktivovaní neurogénneho chvenia - trasení telom. Pozdieľali sme okrem iného aj osobné skúsenosti s touto technikou. Či už ju poznáte alebo nie, stojí za to si o nej vypočuť a možno v budúcnosti aj vyskúšať. Príjemné počúvanie! 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.