#46: Denise Charbo: Viac ženská a uvoľnená cez brušné tance?
35:53

#46: Denise Charbo: Viac ženská a uvoľnená cez brušné tance?

29.08.2021

S brušnou tanečnicou, jogínkou a kultúrnou antropologičkou v jednom - Denise Charbo, sme sa rozprávali o tom, ako nás brušné tance môžu naučiť cítiť sa byť viac ženskou a viac uvoľnenou. Zašli sme však aj do histórie brušných tancov a tiež k Deniskinmu 3-ročnému pobytu/výskumu v kmeni Ratvov v Indii. Prajeme príjemné počúvanie. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.