#61 Tinka Karmažín: Napečte si na Vianoce zdravo, ale aj naozaj chutne
45:16

#61 Tinka Karmažín: Napečte si na Vianoce zdravo, ale aj naozaj chutne

12.12.2021

Tinka Karamažín je neskutočne sympatická žena, ktorá má svoj blog Tinkine recepty, je autorkou mnohých kníh o varení, pečení, ale aj bylinkách. Tie s obľubou zvykne zakomponovať aj do receptov. Jej filozofiou je variť naozaj zdravo, rýchlo a chutne. Dá sa to aj na Vianoce. Prezradí ako nahradiť klasický cukor či múku v receptoch a nakombinovať ich tak, aby sa vám to podarilo a výsledok bol nielen chutný, ale aj výživný. Dozviete sa tiež ako vianočne napiecť pre bezlepkáčov či veganov.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.