#48: Romana Benčíková: Život bez manipulácie
24:01

#48: Romana Benčíková: Život bez manipulácie

12.09.2021

Romanka Benčíková zo "život bez manipulácie" nám pomohla hlbšie nazrieť do vzťahu s manipulátorom (či už je to partnerský vzťah, rodič-dieťa, kamaráti..), prečo daná osoba koná ako koná, ako manipulátora odhaliť, pochopiť a vzťah s ním ukončiť alebo zmeniť. Verte, že ak sa takáto situácia netýka priamo vás, niekto vo vašom okolí si s ňou možno nevie rady. V podcaste sa dozviete veľmi užitočné informácie, ktorých je v slovenských knihách a webe skutočne nedostatok. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.